«Леклер увімкнув Магнуссена» – Вільньов

Автор: Роман Галімон | 13 Вер, 2019

Жак Вільньов вирішив стати на сторону тієї групи людей, яка критикує як маневр Шарля Леклера у бік Льюїса Хемілтона, так й рішення стюардів не карати монегаска.

На думку чемпіона Ф1 1997 року, гонщик Ferrari був неправий у ситуації, коли не залишив гонщику Mercedes місця та фактично видавив його з траси в стилі, який дуже часто був помічений за іншим гонщиком – Кевіном Магнусеном.

 

«Леклер здійснив свій маневр перед другою шиканою, в найнебезпечнішому місці, і на іншій трасі або в битві з іншим пілотом це призвело б до штрафу, – сказав Вільньова для Motorsport-Magazin. – Леклера треба оцінювати так само, як будь-якого іншого гонщика. І в цій гонці він “увімкнув Магнуссена”. Він знав, що може ризикнути, тому дійшов до межі, і це спрацювало».

 

Вільньов також впевнений, що дозвіл гонщикам боротися за межею дозволеного іноді може призвести до небажаних подій у майбутньому.

 

«Це як ніби дозвіл робити дурниці в гонці, – сказав Вільньов. – Пілоти скоро почнуть цим зловживати. Але лише в залежності від того, чи будуть ці “жовті картки” переноситися на наступну гонку, чи ні. Якщо так, то варіантів у гонщиків не буде».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest