Російському гонщику Ф1 заборонили виступати під своїм прапором

Автор: Редакція | 08 Лют, 2021
Болід Haas

У наступному сезоні Микита Мазепин не виступатиме під російським прапором у Формулі 1. В протоколах він проходитиме як «нейтральний» гонщик.

Спортивний арбітражний суд, незалежний спортивний трибунал, погодився з допінговим органом WADA у рішенні про заборону російським спортсменам брати участь у великих турнірах, таких як Кубки світу та Олімпійські ігри під російським прапором. Це сталося після кількох допінгових скандалів, які були безпосередньо пов’язані з російським урядом.
Це означає, що гонщик Haas F1 Микита Мазепин не може брати участь під російським прапором у чемпіонаті світу з Формули 1. Те саме стосується інших російських гонщиків у чемпіонатах FIA.

Крім того, російський прапор не має відображатися, а гімн Росії не звучатиме у разі перемоги. Державний гімн також не прозвучить перед Гран Прі у Сочі.

Назва «Росія» може відображатися лише в тому випадку, якщо однаково чітко показано, що це «нейтральний» спортсмен. Микита Мазепин виступатиме як нейтральний спортсмен у 2021 та 2022 роках.

Як відомо, напарником Мазепина у Haas буде Мік Шумахер, син 7-разового чемпіона Ф1 Міхаеля Шумахера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: F1-Ukraine

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest