McLaren анонсував електричний позашляховик для серії Extreme E

Автор: Редакція | 31 Жов, 2021
McLaren Extreme E позашляховик

Ще в червні McLaren зробила оголошення про те, що братиме…

Ще в червні McLaren зробила оголошення про те, що братиме участь в серії Extreme E сезону 2022 року. Тепер автовиробник почав тізерну кампанію з представлення свого «претендента» на перемогу, прем’єра якого запланована на 3 листопада.

Тим не менш, це зовсім не означає, що McLaren розробляє дорожній позашляховик. На відміну від Lamborghini, Ferrari й навіть Lotus, McLaren не планує відходити від лінійки спортивних автомобілів.

Позашляховики, які використовуються в Extreme E, мають ідентичні характеристики (кожна команда отримує версію одного позашляховика, наданого серією) й не потребують омологації.
Йдеться про автомобіль Odyssey 21, який використовується в серії, що розвиває понад 500 к.с.,  розганяється до «сотні» за 4,5 секунди і може долати ухили до 52 градусів.

Фактично, McLaren перефарбує позашляховик у комбінацію чорного та фірмового McLaren Papaya Orange. Пілотувати автомобіль буде гонщик ралі-кросу та гонщик Formula Drift Таннер Фоуст, а штурмана-пілотесу ще не оголосили.

Нові тізери перед презентацією вже з’явились у твіттері команди McLarenXE й показують частини пофарбованого (або швидше обклеєного плівкою) позашляховика.

До речі, минулого місяця McLaren створила 720S на честь перемоги Даніеля Ріккардо.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest