Команда Mercedes презентує болід Ф1 на День святого Валентина

Автор: Роман Галімон | 19 Січ, 2020

Команда Mercedes оголосила дату презентації боліда W11, з яким спробує захистити титули Ф1 у сезоні 2020 року.

Британська команда Ф1 німецького виробника Mercedes стала останньою, яка оголосила дату презентацію й призначала її на 14 лютого 2020 року, як й команда AlphaTauri (колишня команда Toro Rosso).

Читайте також:

Попри чутки та припущення, у команді Mercedes поки не сталося жодних серйозних змін. Гонщиками залишаться Валттері Боттас та Льюїс Хемілтон, і саме на останнього планують в Бреклі зробити ставку, адже шестиразовий чемпіон Ф1 впритул наблизився до рекорду Міхаеля Шумахера.

Хемільтон, вочевидь, хоче повторити рекорд легендарного німця за кількістю виграних титулів. Британець вже майже наздогнав Шумахера й за іншим показником – кількістю перемог. Льюїс здобув 84 перемоги, у Міхаеля – 91. І цей показник британець може вже перевершити у 2020 році.

Проте що буде у 2021 році – поки невідомо. Можливо, «дрім-тім» Mercedes розвалиться, адже виробник вже натякав про можливість виходу з Ф1, а керівник команди Тото Вольфф планує оголосити про свої плани найближчими місяцями. Та й сам Хемілтон провів кілька зустрічей з Ferrari.

Можливо на презентації частково стане відомо, чи залишиться Mercedes ще на п’ять років у Ф1 в якості заводської команди, адже саме на такий термін необхідно підписати новий Договорі Згоди, якщо команда планує залишатися в пелотоні.

Отже на День Валентина журналісти зможуть поставити чимало незручних запитань команді, бо стайня з Бреклі планує традиційно представити болід на трасі в Сільверстоуні та одразу зробити демонстраційний заїзд W11.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest