Mercedes ще не підтвердила планів залишитись у Ф1

Автор: Роман Галімон | 06 Січ, 2020

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф розповів, що керівництво концерну Daimler ще не вирішило долю команди Формули 1.

На разі точно відомо, що Mercedes виступатиме з власною командою у 2020 році, проте представники виробника ще не підписали Договорі Згоди, яким будуть зобов’язані виступати у Ф1 ще п’ять років, починаючи з 2021 році.

Читайте також:

У разі розірвання Договору Згоди, команді загрожуватимуть штрафи, яких у Daimler хотіли б уникнути. Нове керівництво німецького концерну також хотіло б уникнути й великих видатків на команду Ф1. Саме тому наприкінці сезону-2019 з’явились чутки, що команду Mercedes можуть продати, хоча клієнтські двигуни все ж доведеться постачати, адже Williams та McLaren вже підписали контракти, які діють у сезону-2021.

Паралельно також стало відомо, що Льюїс Хемілтон та Тото Вольфф теж підшукують собі нову роботу. Якщо Хемілтон вже двічі зустрічався з Ferrari, то Вольфф націлився на посаду Чейза Кері у керівництві Ф1.

Проте поки що, Вольфф сам чекає на рішення стосовно команди Mercedes.

«Зараз все говорить про те, що ми залишаємося, – цитує видання Motorsport.com Вольффа. – Але це не точно. Стосовно остаточного рішення, то у нас немає жодної дати, до якої воно повинно бути прийнято. Поки ми продовжуємо працювати так, якби збиралися залишитися надовго.

Є модель Ferrari, яка говорить, що треба брати участь в гонках завжди. Але вони роблять гоночні та спортивні машини для доріг загального користування. Є й інший варіант: здобути успіх, довести всім, що ми кращі, й переключитися на щось інше. Обидві стратегії мають сенс».

Цікаво, що Вольфф відкинув можливість залишитися у Формулі 1 у статусі вищому ніж постачальник моторів, як це було з McLaren у 90-і та 2000-і: «Це неможливо. Не можна бути наполовину вагітним».

До речі, Гельмут Марко саме такою цитатою нещодавно описав сучасний стан Renault у Ф1.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest