Боліди Mercedes ближче до Ferrari в Монці

Автор: Роман Галімон | 06 Вер, 2019

Одразу керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто та гонщик Шарль Леклер…

Одразу керівник команди Ferrari Маттіа Бінотто та гонщик Шарль Леклер визнали, що не мають такої переваги над Mercedes, як була в Спа. А Льїюс Хемілтон підтвердив, що здивований лише невеликим відставання за підсумками п’ятниці.

«Очевидно, що ми програємо в одному. У багатьох ситуаціях нам не вистачає зчеплення з трасою, тобто притискної сили. Саме над цим нам треба працювати, – сказав Бінотто. – Як тільки ми опиняємося на трасі з великою кількістю поворотів, наші недоліки відразу проявляються.

Чи зможемо ми повністю змінити ситуацію до кінця сезону? Не думаю, тому, що різниця між нами і суперниками занадто велика. Чи можемо ми якось поліпшити наше становище? Так, і над цим ми працюємо.

Вирішуючи цю проблему, ми готуємося і до наступного року. Правила не змінюються, і те, над чим ми працюємо зараз, нам стане в нагоді в майбутньому. Так, ми не ліквідуємо відставання, але сподіваємося скоротити його».

Шарль Лекоер
Ferrari

Не так як в Спа

Леклер, який очолив обидві п’ятничні практики Гран Прі Італії теж підкреслив, що переваги, яка була минулого тижня над Mercedes, вже немає.

«На дощовій гумі машина вела себе непогано. Краще, ніж я очікував, – повідомив Леклер журналістам після закінчення заїздів. – А ось на сухому покритті нам є, над чим попрацювати. Машини Mercedes дуже сильні, і нам треба зрозуміти, де ми можемо поліпшити свій час.

За гоночним темпом ми не настільки гарні, як в Спа. Та й в кваліфікаційному режимі ми трохи повільніші за минулий вікенд. Треба зрозуміти, чому так відбувається, і зробити завтра всю роботу як треба.

Якщо чесно, то найкращий час в першому тренуванні трохи дивує. Втім, результат багато в чому залежав від часу виїзду на трасу. Але в цілому ми тут були дуже сильні, особливо на проміжних шинах в змінних умовах. Було приємно це бачити. У той же самий час, мені здається, Mercedes дуже гарні на сліках».

Ми ближче

Чинний чемпіон Ф1 Хемілтон кілька разів під час практик переслідував боліди Ferrari на трасі та розповів про своє бачення результатів після практики: «Коли йде дощ, ви навряд чи можете отримати багато інформації, а оцінки робити безглуздо. Але в цілому відмінності від минулої гонки не надто великі. Вони [Ferrari], ясна річ, дуже швидкі на прямих, але ми, думаю, дуже сильні в гоночному темпі.

Безумовно, це сюрприз. Але я все-таки не знаю, чого очікувати від вікенду. Так, вони швидкі на прямих, але тут досить поворотів, де ми відіграємося. Це свого роду баланс. Ми не готуємося до дощу, якщо говорити про налаштування. Ми намагаємося отримати від машини максимум швидкості на одному колі, з’ясовуємо, де ще можна знайти надбавку. Нам важливо домогтися цього».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest