Mercedes та Хемілтон досі не підписали контракт

Автор: Роман Галімон | 26 Січ, 2021

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф визнав, що юристи досі працюють над контрактом із Льюїсом Хемілтоном, але його все ж буде підписано.

Останніми тижнями офіційні сторінки команди Ф1 Mercedes просто палають нагадуваннями про успішність співпраці із Льюїсом Хемілтоном, в той час як британець постить лише фотографії та відео зі свого відпочинку десь у дуже північній Америці.
Такий обмін «люб’язностями» змушує замислюватись: а чи все гаразд у команді з Бреклі? Чи можливо, взагалі, що Хемілтон не підпише контракт?

Й ось Вольфф в інтерв’ю австрійському каналу ORF коректно розповів, що ж відбувається, та коли чекати (чи не чекати) новий контракт 7-разового чемпіона Ф1.

«Адвокати працюють наполегливо. Звичайно, ми не полегшуємо їм життя, коли ми обоє сперечаємось через Zoom та продовжуємо надсилати кручені м’ячі юристам. Але він зараз в Америці, а я тут. Якось ми його (контракт) доопрацюємо».

Чи є дедлайн?

Льюїс Хемілтон

Вольфф також підтвердив, що через складності в пересуванні, процес переговорів трохи уповільнився, але серйозних перешкод для нового контракту немає.

«Все так, як це відбувається з переговорами, – пояснив він. – Ви завжди на різних сторонах, але це цілком нормально.

Ми маємо справді міцну основу в наших стосунках. Ми разом відзначали великі успіхи і хочемо продовжувати це робити і надалі.

Але іноді доводиться обговорювати речі докладно, і це забирало чи все ще забирає у нас деякий час. Але до Бахрейну у якийсь момент потрібно щось підписати».
Козирі від Рассела

Расселл практика Ф1 Гран Прі Сахіру

Цікаво, що Вольфф зазначив, що у Mercedes не збираються використовувати «козир» Джорджа Рассела, який гарно замінив хворого Хемілтона на минулорічному Гран Прі Сахіру. Попри переваги від такої тактики, яка б теоретично могла б вплинути на рівень заробітної плати британця, у команді заявили, що не робитимуть таких спроб.

«Ми ніколи не розігрували карту Джорджа Рассела, – сказав він. – Він зробив неймовірно добру роботу, і одного разу він буде у провідній машині, але наше давнє партнерство взагалі не полягає в тому, щоб робити якісь загрозливі жести».

«Ми знаємо, що хочемо змагатися разом. І тепер нам доведеться домовитись про контракт», – сказав Вольфф.
Вимушена зупинка в Австрії

Тото Вольфф

Вольфф також підтвердив, що нещодавно був змушений взяти «відпустку» після зараження коронавірусом на відпочинку в Австрії.

Приїхавши на батьківщину, його родина планувала покататися на лижах у Кіцбюелі кілька днів, але була змушена залишитись довше.

«Ми планували бути тут кілька днів, – сказав Вольфф. – І з нізвідки я отримав позитивний тест на корону. Зараз ми тут вже 10 днів. Але все добре. Жодних симптомів, слава Богу. Все могло бути гірше, але ми вийшли з карантину».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest