Вольфф: Ferrari могла їхати ще швидше

Автор: Роман Галімон | 22 Вер, 2019

Керівник команди Mercedes Тото Вольфф впевнений, що володар поулу Гран Прі Сінгапуру Шарль Леклер міг проїхати коло швидше, а це говорить про прихований потенціал Ferrari.

«Краще коло Шарля вийшло досить брудним, – заявив Вольфф. – Була помилка в третьому повороті. І ще ковзання протягом кола. Тож [якщо він все одно здобув поул] можна визнати, що їхня машина в цілому працює відмінно. Тепер треба запитати у нас самих – чи ми зробили все дуже добре? Очевидно, що не зовсім все.

Перед початком вікенду всі говорили, що це буде наше бій із Red Bull, а Ferrari гарні тільки на прямих і тут не становлять загрози. Я завжди намагаюся бути обережним в таких речах.

Я не думаю, що їм просто пощастило. Навпаки, я завжди вважав, що Ferrari – це сила, з якою треба рахуватися».

Проте під час практик було помічено, що гоночний темп у Mercedes був дещо кращий за суперників, а Хемілтон у попередніх гонках чинив чималий тиск на Леклера наприкінці гонки, коли Ferrari явно втрачала темп. Вольфф теж відзначив, що ситуація в гонці може бути іншою.

«Дійсно, якщо ти швидкий на одному колі, то це означає, що у тебе добре прогріті шини, а в гонці це може стати проблемою. Однак стартуючи з поула, з цими проблемами можна спробувати впоратися. Особисто я б вважав за краще мати машину з деякими проблемами, але на поулі, ніж налаштований для гонки автомобіль не на поулі.

Тут складно обганяти. Не так, як в Монако, але теж складно. Їх буде не просто випередити, особливо якщо на прямих вони досі швидкі. Але в будь-якому випадку ми маємо намір завтра поборотися. Очки ж завтра роздаватимуть, а не сьогодні» – підсумував Вольфф.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest