Гран Прі Сан-Маріно: Віньялес здобув поул у Мізано

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Пілот заводської команди Yamaha показав найкращий час на останніх секундах кваліфікації, на три десятих випередивши найближчого переслідувача.

Гонщики на Yamaha продовжили свій вражаючий виступ на Гран Прі Сан-Марино, зайнявши три із чотирьох перших місць у протоколі кваліфікації. Найкращий час із перевагою в три десятих секунди показав Маверік Віньялес, а представники команди-сателіта Petronas, Фабіо Куартараро і Франко Морбіделлі, показали третій і четвертий результати відповідно.

Головним сюрпризом на кваліфікації став не успіх гонщиків Yamaha, а ім’я їхнього головного суперника. На останній хвилині сесії на першу сходинку несподівано вирвався Пол Еспаргаро – і хоча Віньялес не дав співвітчизнику завоювати поул, пілот КТМ зберіг за собою друге місце. Що стало кращим результатом австрійської марки в кваліфікаціях за весь час виступів у MotoGP.

Лідер чемпіонату Марк Маркес залишився п’ятим, після того як в останній спробі не поділив дорогу з Валентино Россі.

У першій частині кваліфікації найшвидшими стали пілот KTM Жоан Зарко і гонщик на Suzuki Хоан Світ. У фіналі вони стали восьмим і десятим відповідно.

Кваліфікацію пропустив гонщик Aprilia Андреа Янноне, який впав під час розминки і був змушений відправитися до медиків для обстеження.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest