Peugeot вирішила повернутися до WEC та Ле-Мана у 2022 році

Автор: Редакція | 14 Лис, 2019

Група PSA оголосила, що затвердила спортивну програму, в рамках якої Peugeot повернеться в чемпіонат світу з перегонів на витривалість до 2022 року.

Марка Peugeot в середу поширила офіційну заяву про повернення в гонки на витривалість. У ньому сказано, що виконавчий комітет PSA Group вивчив пропозицію PSA Motorsport, підтримане брендом Peugeot, про запуск спортивної програми в WEC.

Читайте також:

Прийняти позитивне рішення концерн спонукала перспектива сильного зниження витрат в рамках нового регламенту (і появи нового класу Гіперкарів). Повідомляється, що деталі програми будуть уточнені на початку 2020 року.

Таким чином, Peugeot повернеться в марафонські гонки через 11 років після того, як несподівано звернула аналогічну програму в рамках турніру ILMC, що пізніше еволюціонував у чемпіонат WEC. Команда двічі перемагала в цьому турнірі – у 2010 та 2011 році.

Останню перемогу на 24 годинах Ле-Мана французька марка здобула в 2009 році з екіпажем Девіда Бребема, Марка Жене і Алекса Вурца, що пілотували прототип Peugeot 908 HDi.

 

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest