Расселл став найкращим у другій практиці Гран Прі Сахіру

Автор: Роман Галімон | 04 Гру, 2020
Расселл практика Ф1 Гран Прі Сахіру

«Новобранець» Mercedes Джордж Расселл став найкращим й у другій практиці Гран Прі Сахіру.

Друге тренування розпочалось вже за абсолютної темряви на треку в Бахрейні й гонщики вже не дуже поспішали на трасу, а особливо лідери.

Проте, команди продовжили вивчати нову конфігурацію треку й декому довелось змінювати свою програму.

Зокрема, на боліді Шарля Леклера виникла несправність, через яку монегаск був змушений повільно повернутись в бокси, звідки й не виїхав до кінця тренування.

Пізніше Себастьян Феттель розвернув свою Ferrari, чим змусив понервувати Кевіна Магнуссена, який їхав позаду.

Команда McLaren продовжували шукати причини втрати швидкості й її гонщикам доводилось іноді занадто сильно атакувати. Так, Ландо Норріс пошкодив днище на одному з бордюрів.

Пізніше Карлос Сайнс був змушений повільно повертатись в бокси після виникнення несправностей.

Найкращим у першій половині практики став знову Джордж Расселл із часом 0.54,713, який на Soft зміг випередити найліпшого з опонентів (ким виявився Макс Ферстаппен) на 0,128.

Валттері Боттас після численних помилок й перегальмувань був лише з 11-м часом (+0,608), а отже в цьому проміжку вмістилось аж дев’ять гонщиків.

У другій частині тренування команди перейшли до оцінки роботи твердих складів шин та поводження болідів на довгих відрізках кіл, тому покращення часу вже не було.

Цікаво, що час Расселла у другій практиці виявився гіршим за першу п’ятничну сесію, а отже можливо зчіпні якості треку падають під вечір, або ж Mercedes не розкриває всіх козирів.

Враховуючи традиційний відрив Льюїса Хемілтона на боліді W11, залишається лише гадати, який би темп міг би показати британець.

На разі, до топ-10 увійшли також гонщики Racing Point, Renault, AlphaTauri, а ось McLaren, як й Ferrari опинились у другій десятці, де вже традиційно перебувають Williams, Haas та Alfa Romeo.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest