Расселл очолив першу практику Гран Прі Сахіру

Автор: Роман Галімон | 04 Гру, 2020
Mercedes

Новий гонщик Mercedes Джордж Расселл став найкращим у першій практиці Гран Прі Сахіру, який знову відбувся на трасі в Бахрейні.

Цього разу етап у Бахрейні почався на іншій конфігурації траси, яку Ф1 вже використовували у 2010 році. Якщо дивитися на її схему, то вона дещо нагадує овал.

При цьому перше тренування також змінило звичний час проведення та почалось вже одразу в темну частину добу.

Все це, а також пісок на «новій» частині треку призвели до численних помилок й вилетів гонщиків у FP1.

Конфігурацію Гран Прі Сахіру боліди Ф1 проходили швидше, й Валттері Боттас став першим, хто встановив орієнтир – 0.55,154. Його напарник на цей вікенд Джордж Расселл був в секунді за ним й на межі топ-10.

Проте Джордж продовжив знайомитися з болідом та зміг випередити фіна за півгодини до кінця, коли проїхав коло за 0.55,030.

Поверхня треку швидко еволюціонувала й на чолі протоколу встигли побувати Макс Ферстаппен та Алекс Албон, а після цього Рассел знову став кращим – 0.54,546.

До кінця сесії ніхто вже не зміг покращити цей час. Зокрема, Боттас на своєму швидкому колі помилився й перегальмував.

За гонщиками першої четвірки розташувались пілоти AlphaTauri, а топ-10 також увійшли команди Renault та Ferrari.

Цікаво, що на болідах використовували задні антикрила, схожі на ті, що були в Монці та Спа, адже конфігурація треку в Бахрейні на цей тиждень має ще додаткові швидкісні відрізки.

В таких умовах пілоти McLaren та Racing Point поки виглядають невпевнено, а два інші новачки П’єтро Фіттіпальді (що замінює Ромена Грожана) та Джек Айткен (замінює Расселла в Williams) були останніми в протоколі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest