Команда Red Bull виключила зі своєї програми чергового гонщика

Автор: Роман Галімон | 13 Гру, 2019

Австрійський гонщик Лукас Ауер протримався в програмі підтримки молодих пілотів лише один сезон та тепер продовжить кар’єру самостійно.

Керівник програми підготовки пілотів та спортивний радник Red Bull Гельмут Марко підтвердив, що Ауер, який є племінником Герхарда Бергера, залишив програму команди Ф1, бо не показав результатів, достатніх для отримання Суперліцензії.

Читайте також:

Цікаво, що Ауер приєднався до Red Bull лише наприкінці минулого року, коли Mercedes оголосила про вихід із DTM. Саме в німецькому турінгу Лукас «засвітився» у 2017 року, коли здобув там три перемоги та чотири подіуми й претендував деякий час на титул.

Після цього австрійця, навіть, запросили на тести новачків Ф1, де він випробував болід Force India. Проте далі справи у Ауера не пішли, й фінішувавши 6-м у заліку DTM-2017, він став лише 7-м у 2018 року.

У 2019 році в рамках співпраці з Red Bull гонщик спробував свої сили в японській серії Super Formula (мабуть, намагаючись повторити шлях П’єра Гаслі). Проте, якщо Гаслі став там віце-чемпіоном із відставанням від лідера на 0,5 очка, то Ауер закінчив сезон на 9-й позиції, програвши напарнику 19 очок.

Тому Red Bull та Ауер оголосили про припинення співпраці за взаємною згодою.

«Лукас дійсно більше не є нашим підопічним, – прокоментував ситуацію для Motorsport.com Гельмут Марко. – Все в цілому просто. Наша мета – готувати пілотів, які з часом могли б дебютувати у Формулі 1. Але Лукас зараз вже не настільки молодий [Ауеру виповнилося 25 років], а балів, потрібних для отримання суперліцензій, він набрав ще занадто мало – тому, шанси на потрапляння в Ф1 у нього не особливо високі.

При цьому він як й раніше може здобути успіх в інших категоріях автоспорту – наприклад, за кермом кузовних машин або в DTM. Він може там вигравати гонки і заробляти хороші гроші. Все-таки автоспорт не обмежується Формулою 1».

Цікаво, що Ауер паралельно з Super Formula виступав й в серії Toyota Racing Series, де став третім за підсумками року, чим повторив свій результат у цій серії 2013 року. Проте, швидше за все, австрієць повернеться до DTM, де головою зараз є його дядько Герхард Бергер.

З іншого боку, у програмі Red Bull зараз з’явилася прогалина, адже вже двоє молодих пілотів втратили там місця. Раніше це був Ден Тіктем.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest