Renault натякнула Ріккардо про можливе непродовження контракту

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Керівник команди Renault Сіріль Абітбуль натякнув, що теперішній контракт Даніеля Ріккардо після його завершення не буде продовжений.

Ріккардо несподівано перейшов із команди Red Bull Racing до Renault, коли підписав довгостроковий контракт із щорічною зарплатною, за чутками, лише меншою за виплати Льюїса Хемільтона та Себастьяна Феттеля.

Проте у французькій команді вирішили, що до закінчення строку дії контракту команда Renault зможе виростити пілотів зі своєї молодіжної програми і, тим самим, зекономити на зарплаті для пілотів.

«Ми викладаємось на підтримку молодих пілотів, учасників нашої академії, нашої програми підтримки, і я сподіваюся, що вже в 2021 році хтось із них буде готовий опинитися в нашій команді в Формулі 1, – сказав Абітбуль. – І ми повинні бути до цього готові. Пару років тому я не міг собі дозволити запросити в команду молодого гонщика, проте тепер ми стали більш зрілою командою і можемо собі таке дозволити.

Запрошення Окона стане хорошою перевіркою того, чи готові ми до роботи з молодими гонщиками. Тому що є різниця в роботі з двадцятирічним і тридцятирічним».

І, дійсно, схоже Renault міняє підхід. На місце Ніко Хюлькенберга у 2020 році запрошений Естебан Окон з контрактом на 2020 та 2021 роки. То ж можливо у 2021 році команда планує знову оновити свій склад.

«У 2021 році на нас чекають серйозні зміни, і нам належить вирішувати, як розподіляти наявні ресурси. Естебан розуміє це. Так що в 2020 році у нас буде можливість навчитися добре робити роботу разом, щоб в наступному році виступити в повну силу».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest