У Renault все ще бачать можливості продовження контракту Ріккардо

Автор: Ольга Журавель | 10 Тра, 2020

Керівник команди Ф1 Сіріль Абітбуль вважає, що 2019 рік був лише початком історії між Даніелем Ріккардо та Renault, і лише час покаже, чи продовжуватимуться ці відносини у майбутньому.

Затримка початку сезону паралізувала переговори на 2021 рік, й одним із головних героїв чуток цього періоду став Даніель Ріккардо, чия поточна угода закінчиться із завершенням 2020-го. Австралійця вже відправляють до Ferrari та McLaren, й Абітбуль запевнив, що вони працюють над планами щодо контрактів на наступний сезон.

«У звичайний сезон ми починали переговори у травні-червні. Цей сезон у певному сенсі абсолютно незвичайний. Багато речей відкладено, але ми повинні продовжувати планувати майбутнє, отже саме це ми і робимо з Даніелем та іншими. Ми не прагнемо відчайдушно вирішити цю проблему, але працюємо над планами», – розповів Абітбуль офіційному сайту Ф1.

Наразі француз визнав, що не впевнений, чи хоче Renault утримати Ріккардо, оскільки важко дати вердикт, коли сезон навіть не розпочався.

«Це дивно, тому що я маю відповісти на це запитання для себе та засобів масової інформації, хоча ми навіть ще не розпочали другий сезон разом. У цьому складність. Ми вважаємо, що це подорож, яка може запропонувати набагато більше, ніж те, що було запропоновано торік. Ми всі знаємо, що минулий рік був сумішшю змішаних почуттів та різних результатів», – додає він.

За свій перший сезон у французькій команді Ріккардо заробив 54 очки та зайняв дев’яте місце у заліку пілотів  – проти 14-го місця і 37 очок у напарника, Ніко Хюлькенберга. Абітбуль задоволений підходом австралійця до роботи у Renault, але не впевнений, чи це змусить обидві сторони продовжити стосунки.

«Ми відчуваємо, що можемо спрацювати краще, це спільне почуття. Чи це призведе до продовження контракту, покаже лише час. Якщо я правильно зрозумів, прагнення до цього існує», – підсумував керівник Renault.

 


Додати свій коментарУ Renault все ще бачать можливості продовження контракту Ріккардо
Коли закінчується контракт гонщика Ф1 Даніеля РІккардо?

Австралійський гонщик Ф1 Даніель Ріккардо має контракт з командою Renault до кінця 2020 року

Чому Renault хоче розірвати чинний контракт?

Чинний контракт з гонщиком був підписаний під час його переходу з Red Bull й за оцінками був занадто дорогим для команди

Хто може замінити Даніеля Ріккардо?

У компанії Renault є сильна програма підготовки молодих пілотів, звідки й можуть запросити гонщиків

Які варіанти є у Ріккардо?

Даніель Ріккардо розглядається декількома командами, як кандидат на місце гонщика. Зокрема, Ferrari та McLaren
Pin It on Pinterest