Результат Ріккардо в кваліфікації Гран Прі Сінгапуру анульований

Автор: | 21 Вер, 2019

На боліді Renault виявили перевищення потужності компонента MGU-K гібридної силової установки.

Судді Гран Прі Сінгапуру прийняли рішення скасувати результати Даніеля Ріккардо в кваліфікації. Австралієць втратить своє восьме місце на старті і відправиться в гонку з останнього ряду.

Причиною дискваліфікації стало перевищення потужності MGU-K. Це компонент гібридної силової установки, який рекупирує енергію гальмування в електрику і працює як електродвигун при розгоні. В останньому випадку його потужність обмежена правилами на позначці 120 кіловат (163 к.с.).

Після кваліфікації з’ясувалося, що цей ліміт був перевищений, після чого сам Ріккардо й представники команди Renault були викликані до суддів.

У Renault визнали порушення правил й не стали оскаржувати методику вимірювання потужності MGU-K. Представники команди також висловили свої припущення щодо того, яким чином це порушення могло виникнути, однак судді не стали оприлюднювати цю інформацію.

Захист Renault будувався на двох фактах. По-перше, перевищення потужності було дуже невеликим й не дало Ріккардо істотної переваги. По-друге, воно сталося в першій частині кваліфікації під час другого за швидкістю кола австралійця – тобто на його підсумковий результат це жодним чином не вплинуло.

Проте, судді прийшли до однозначного висновку, що порушення цієї частини правил однозначно карається дискваліфікацією. Однак на прохання команди все ж допустити Ріккардо до гонки судді відповіли позитивно.

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest