Команда Renault представила болід Ф1 2020 року

Автор: Роман Галімон | 12 Лют, 2020

Французька команда Renault провела церемонію презентації в Парижі та частково розкрила вигляд боліда Ф1 2020 року на опублікованих світлинах.

Команда Renault стала другою командою, яка «наживо» провела презентацію боліда Ф1. Проте на відмінну від презентації Ferrari, де була присутня пряма трансляція події, церемонія в Парижі була організована для вузького кола журналістів та гостей.

Короткі відеоролики говорили про присутність на презентації гонщиків Даніеля Ріккардо та Естебана Окона, керівника команди Сіріля Абітбуля та спортивного радника марки Алена Проста.

Цікаво, але команда також повністю не розкрила вигляд нового боліда RS20. Крім того, що це були лише комп’ютерні зображення, проте й вони відображали лише деякі частини машини 2020 року. Швидше за все, саму машину можна буде побачити тільки на тестах у Барселоні.

З опублікованих прес-релізів поки не прозвучало жодних грандіозних цілей на сезон-2020, а лише його проходження як підготовка до наступного, в якому мають статися зміни в регламенті.

«Цього року ми повинні якнайкраще підготуватися до майбутніх змін у регламенті, – сказав керівник команди Сіріль Абітбуль. – Ми неодмінно враховували цю обставину, коли проводили у другій половині 2019-го організаційні зміни в команді.

Ми вступаємо у новий сезон зі смиренням і амбіціями. З покорою – бо всіх чекає неймовірно серйозний виклик, і ми не є винятком».

Схоже, що цей сезон для Renault знову буде трансформаційним, при тому що нове керівництво французького концерну поки думає над долею команди Ф1.

До речі, вищого керівництва компанії не було на презентації. Прес-служба лише процитувала голову спортивного напрямку Renault Sport Жерома Столла.

«2020 рік стане для нас важливим перехідним роком, – процитували Столла в прес-релізі. – Ми націлені повернути позитивний імпульс трьох перших років після повернення в Ф1, одночасно готуючись до наступного сезону, який відкриє новий цикл для всіх команд».

Цей сезон стане останнім для Renault, коли компанія буде поставляти свої двигуни клієнтській команді. Якщо не буде знайдено нових клієнтів, то наступного року установки з Вірі-Шатійон будуть лише на болідах Renault.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest