Renault звільнила технічного директора команди Ф1

Автор: Роман Галімон | 06 Гру, 2019

Команда Renault продовжила реструктуризацію технічної структуру та відправила у відставку технічного директора Ніка Честера.

Честер почав працювати в Ф1 у 1994 року в команді Simtec, потім кілька років провів у Arrows, а з 2000 року перейшов до бази в Енстоуні, яка тоді належала команді Benetton. Він пройшов всі «традиційні» посади від гоночного інженера до технічного директора та пережив останні трансформації команди з Lotus у Renault.

Читайте також:

Проте, схоже, зараз команда шукає нову структуру й британець, після «провалу» Renault у порівнянні з минулим сезоном, відправлений у відставку через традиційну відпустку з виплатою зарплати.

Новий виконавчий директор Марцін Будковський вже запросив у команду Пета Фрая, який приступить до роботи в 2020 році, але має відповідну кваліфікацію для того, аби стати новим технічним директором команди.

До речі, Фрай вже працював на базі в Енстоуні (тоді ще Benetton у 1987 році), але у 1993-му перейшов до McLaren, де працював гоночним інженером. Пізніше Фрай працював до Ferrari, а потім хотів почати працювати в Manor, яка збанкрутіла. Тепер схоже Фрай отримав ще один шанс «перезавантажити» свою кар’єру у Ф1.

«Ми хочемо сердечно подякувати Ніка за все й побажати йому всіляких успіхів на наступній стадії кар’єри», – сказав керівник команди Сіріль Абітбуль через прес-службу Renault.

Варто додати, що раніше в рамках реструктуризації команду також залишив глава відділу аеродинаміки Пітер Мачин.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest