Замість кіберспортивних змагань Ф1 краще побігаю – Ріккардо

Автор: Ольга Журавель | 03 Тра, 2020

Пілот Renault Даніель Ріккардо не збирається приєднуватися до тих пілотів Формули 1, які беруть участь у кіберспортивних перегонах – австралієць вважає за краще зосередитись на своїй фізичній формі.

Наразі Ріккардо, який перебуває на фермі його родини в Західній Австралії протягом карантину через COVID-19, розповів журналісту The New Daily, чи хотів би приєднатися до свого колишнього напарника по команді Red Bull Макса Ферстаппена на віртуальній трасі.

 

Даніель докладно пояснив, чому він, як і Данііл Квят та Кімі Райкконен, віддає перевагу виключно справжнім гонкам.

 

«Незначні, сказав би я, – відповів австралієць на запитання про шанси віртуально позмагатись на трасі з Максом. – Він про кіберспорт знає все. Я хочу сказати, він витрачає на це більше 50 відсотків свого дня. Отже так, то не для мене [змагатись проти Макса].

 

Я просто знаю свою конкурентоспроможну природу, якщо у щось гратиму, я буду витрачати на це години протягом дня. І перш ніж ви дізнаєтесь, я пропускатиму тренування із цим кіберспортом – я вважаю, що тренування більш продуктивні».

 

На фермі Ріккардо має таку розкіш, як достатній відкритий простір, отже він може займатися спортом, і разом зі своїм тренером Майклом Італіано Даніель має намір максимально використати це.

 

«Тут лише ми та… час на нашому боці. Ми дійсно можемо скласти правильну програму і можемо підштовхнути себе, – пояснив він. – Я дуже мотивований. Я навіть сказав би, що більшість часу віддаю перевагу тренуванню наодинці. Я хотів би бігати сам і просто мати власний простір, слухати музику і бути у своїй зоні.

 

Мені бракує гонок, і в мене є цей пунктик – я просто хочу знову ганятись, отже я залишаюсь готовим і це моя мета як пілота.

 

Але з іншого боку, я думаю, що мені пощастило бути на фермі… Я не зачинений у квартирі, де міг би відволіктися тільки зі своїм телефоном або Інтернетом».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest