Ріккардо та McLaren оголосили про контракт у Ф1

Автор: Роман Галімон | 14 Тра, 2020
Даніель Ріккардо

Австралійський гонщик Даніель Ріккардо та команда McLaren оголосили про контракт з 2021 року.

Команда McLaren Racing оголосила, що підписала з Даніелем Ріккардо багаторічну угоду про виступи у перегонах Формули 1 з 2021 року.

30-річний Ріккардо приєднається до британського гонщика Ландо Норріса, який залишиться в команді на свій третій сезон у McLaren у 2021 році.
Генеральний директор McLaren Racing Зак Браун прокоментував: «Угода Даніеля – це ще один крок вперед у нашому довгостроковому плані та принесе новий захопливий вимір для команди разом із Ландо. Це хороша новина для нашої команди, партнерів і, звичайно, наших вболівальників.

Я також хочу віддати належне Карлосу за прекрасну роботу, яку він робив для McLaren, допомагаючи нашому плану відновлення ефективності. Він справжній командний гравець, і ми бажаємо йому успіху в майбутньому поза межами McLaren».
Директор команди McLaren Андреас Зайдль додав: «Даніель – перевірений переможець і його досвід, відданість та енергія стануть цінним доповненням до McLaren і нашої місії повернутися на перші ряди. З Даніелем та Ландо у якості партнерів по команді, я вважаю, що у нас є два гонщики, які продовжуватимуть хвилювати наших шанувальників та допомагати команді зростати.

Карлос – справжній професіонал, із яким приємно працювати, і ми продовжуватимемо насолоджуватися змаганням з ним цього року. Ми всі бажаємо йому удачі на наступному етапі в кар’єрі, коли він залишить McLaren».

Наступним кроком має бути оголошення контракту Карлоса Сайнса з Ferrari.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest