Міхаель Шумахер був майстром психологічної боротьби – Росберг

Автор: Ольга Журавель | 11 Тра, 2020
Ніко Росберг

Чемпіон Формули 1 2016 року Ніко Росберг у шоу на сайті F1 Unscripted у розмові з Девідом Култхардом розповів, як він почувався, коли дізнався, що його напарником по команді Mercedes у 2010 році буде Шумахер.

Росберг, який дебютував у Ф1 у складі Williams, наприкінці 2009 року отримав пропозицію від Росса Брона приєднатись до команди, що із 2010-го змінила назву із BrawnGP на Mercedes – пілот погодився, але на той момент не уявляв, хто саме буде його напарником.

«Це був невдалий момент. Я був у захваті – я буду лідером цієї команди Mercedes, а прізвища Шумахера навіть на горизонті не було, про це ніхто навіть не говорив, – розповів Ніко. – І тут раптом Росс телефонує мені і каже: “О, до речі, твоїм напарником по команді буде не Дженсон Баттон або Нік Хайдфельд. Це буде Міхаель Шумахер”.

Я був такий: “О Боже мій”. [У мене були] найбожевільніші думки: що я не маю шансів, і вся команда піде проти мене, а Міхаель маніпулюватиме, аби отримати кращі можливості, і чи зможу я не відставати від нього? Він найвеличніший за всі часи – чи я маю шанс? То був просто шалений момент».

Семиразовий чемпіон Ф1 повернувся до Ф1 після трирічної перерви і, хоча Росберг відчув на собі силу особистості Шумахера, саме він, а не Міхаель, приніс Mercedes перший подіум, перший поул та першу перемогу.

«Міхаель – майстер психологічної боротьби, – додав він. – Ті три роки стали для мене неймовірним навчанням. Йому навіть не доводилося докладати зусиль – для нього будо природним намагатись психологічно очолити боротьбу. І це тривало з ранку до вечора».


Додати свій коментарНіко Росберг про Міхаеля Шумахера
Коли Ніко Росберг та Міхаель Шумахер були напарниками?

Ніко Росберг та Міхаель Шумахер були напарниками в команді Mercedes в період 2010-2012 роки

З якої команди Ніко Росберг перейшов до Mercedes?

Ніко Росберг до семи сезонів у Mercedes провів чотири сезони у команді Williams

Хто запросив Ніко Росберга до команди Mercedes Ф1?

Власник команди Brawn GP Рос Брон продав свій колектив німецькому концерну й запросив туди Ніко Росберга, а потім й Міхаеля Шумахера

Чому Ніко Росберг вважав Міхаеля Шумахера майстром психологічної боротьби?

Перші три сезони для команди Mercedes, яка повернулась до Формули 1 із заводським колективом, були непростими й напарникам часто доводилось боротися між собою
Pin It on Pinterest