Гран Прі Сінгапуру: Леклер здобув третій поул поспіль у кар’єрі Ф1

Автор: Роман Галімон | 21 Вер, 2019

Гонщик Ferrari Шарль Леклео стартуватиме у завтрашній гонці на Маріна-Бей з поул-позиції і це вже третій поул поспіль поул для пілота Скудерії. Якщо він виграє завтрашню гонку, то відтворить рекорд Мікі Хаккінена та Деймона Хілла.

Тільки-но гонщики виїхали з боксів, як Карлос Сайнс сказав по радіо, що його мотор не має потужності, але «несправність» минула до першого швидкого кола.

Леклер на першому ж колі встановив, здавлось, недосяжні для інших 1.38,014. Найближчим до нього в 0,526 с був Макс Ферстаппен. І хоча гонщики Mercedes були в 0,6 секунди позаду, але вони були на Medium ( і були єдині на цьому комплекті серед всіх пілотів).

Феттелю знадобилось дві спроби, аби наблизитись до напарника на відстань 0,360 секунди та стати, на той момент, другим у першому сегменті кваліфікації.

Наприкінці сегменту Mercedes вирішив перевзути машини в Soft й гонщики команди одразу очолили Q1. Боттас – 1.37,317, Хемілтон – 1.37,565.

В той же час, далі не пройшли гонщики Williams, Грожан, Стролл та Квят, якого в останній момент Серхіо Перес вибив із топ-15.

Боротьба продовжилась

Боротьба Ferrari та Mercedes продовжилась у другому сегменті й тут Леклер знову став кращим (1.36,930) у першій ж спробі, але цього Хемілтон та Ферстаппен відстали лише на 0,131 та 0,159 секунди. Боттас та Феттель були трохи подалі у 0,212 та 0,375.

Цікаво, що Ландо Норріс зміг наблизитись до цієї групи на 0,642 секунди та відірвався від решти, де кращим був Албон із сьомим результатом та майже секундним програшом лідеру.

Всі гонщики з топ-15 зробили ще одну спробу під кінець другого сегменту й суттєво покращити свої позиції зміг хіба що Феттель, який тимчасово вийшов на перший рядок (1.36,720), але майже одразу був посунений Леклером (1.36,650).

У фінальний сегмент не пройшли: Магнуссен, Райкконен, Гаслі, Джовінацці та Перес.

Феттель здивував, але Леклер ще більше

З першої спроби у третьому сегменті Феттель спробував показати, що він нарешті вивів машину на максимум, куди й планував вийти під кінець вікенду. Себастьян «пролетів» коло за 1.36,437, а його суперники відповіли лише результатами на 0,354 с (Леклер) та 0,380 с (Ферстаппен) гіршими. Гонщики Mercedes взагалі відстали на секунду й Хемілтон поскаржився на відсутність контроля над «передком».

«Повторення Монци» вже не було й гонщики заздалегідь виїхали на останню спробу.

Феттель спробував ще раз покращити свій результат, але було видно, що він вже показав максимум й не міг йти далі. Кілька помилок й німець вирішив їхати в бокси.

Але позаду нього йшов Леклер, який зміг проїхати на 0,220 секунди швидше за напарника, й сам не зрозумів, як він здобув третій поул поспіль. Хемілтон теж зміг суттєво покращити свій час і став другим, відтіснивши Феттеля на третю позицію.

Завтра на нас чекає цікава гонка, адже за прогнозами гоночна швидкість Mercedes краща за Ferrari, але обігнати на Маріна-Бей буде ще складніше ніж в Монці. То ж знову боротьба Леклера та Хемілтона до фінішу?


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest