Гран Прі Сінгапуру: Ферстаппен очолив першу практику

Автор: Роман Галімон | 20 Вер, 2019

Перше тренування на Маріна-Бей очолив гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен, хоча червоні прапори зіпсували спроби деяким гонщикам.

Майже з перших хвилин гонщики Ferrari очолили протокол на Medium, при цьому Шарль Леклер з часом 1.43,618 випереджав напарника на 0,861. Проте коли суперники перевзулися в Soft, то час сесії почав одразу покращуватись.

Ферстаппен (1.43,077), Боттас (1.43,041), Хемілтон (1.42,412) змінили один одного на першому рядку в перші 30 хвилин сесії.

Цікаво, що на Hard боліди Mercedes поїхали ще швидше, і тут вже Боттас став кращим із часом 1.41,336.

Але за тридцять хвилин до кінця сесії Феттель теж спробував Soft та тимчасово показав найкращий час (1,40,426), поки Ферстаппен його не перевершив із результатом 1.40,259. В той же час трасою їхав Боттас із покращенням свого часу, але не втримав машину на Hard, коли виїжджав з-під мосту у правий поворот.

Боттас опинився у бар’єрах, а траса була закрита червоними прапорами, хоча час сесії не зупиняли.

Коли трек відкрили, то у гонщиків залишилось 15 хвилин, аби протестувати умови вечірнього Сінгапуру. Проте більшість пілотів вирішили спробувати гоночні налаштування й покращення часу сесії вже не було.

Варто відзначити, що Леклер та Райкконен провели менше за інших кіл на трасі, адже на болідах виникли технічні проблеми. Але якщо Кімі виїхав на останніх хвилинах, то Шарль так й залишився в боксах.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest