Тести Ф1 в Барселоні: Норріс показав найкращий час

Автор: Редакція | 23 Лют, 2022
Ландо Норріс

Британський гонщик Ландо Норріс став найкращим у перший день передсезоних тестів Ф1 у Барселоні.

Команди Формули 1 розпочали передсезонні тести на трасі Барселона – Каталунья, де вперше можна було побачити нові боліди, побудовані за новим технічним регламентом з використанням граунд-ефекту.

Звісно, перший день навряд відображує справжнє розміщення сил, але принаймні видно, в якій частині пелотону можуть опинитись ті чи інші команди, та хто з них вже має технічні проблеми.

Вочевидь, найкраще підготувались топ-команди Ferrari, Mercedes та McLaren, гонщики яких періодично очолювали протокол тестів. Хоча, звісно, всі працювали за власними програмами.

Макс Ферстаппен

Чинний чемпіон Ф1 Макс Ферстаппен вперше офіційно вивів свій болід Red Bull з «одиничкою» на бортах, проте в підсумку став лише дев’ятим, адже працював на жорсткіших шинах.

Довгий час протокол очолював Шарль Леклер (Ferrari) з часом 1.20.165, але монегаск проїхав своє найкраще коло на шинах середньої жорсткості С3.

Шарль Леклер

А ось Норріс за допомогою найм’якішого компаунду С4 за десять хвилин до картатого прапора показав час 1.19.568. Хоча ще за півгодини до цього були сумніви, що британець повернеться на трасу, адже з його силовою установкою виникли проблеми.

До речі, пообідді більшість команд змінили гонщиків й перейшли на програмами з довгими відрізками, а тому покращення часу в цей період не було.

А ось Макс Ферстаппен працював один й проїхав найбільшу серед гонщиків дистанцію – 147 кіл. Проте, серед команд найбільше проїхали у Ferrari – 153 кола.

Карлос Сайнс

Найменше ж проїхав Роберт Кубіца (лише 9 кіл), який ділив болід із Валттері Боттасом. Проте фін подолав трохи більше (23 кола) та показав 10-й час.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest