Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC: Очікування буде виправдано!

Автор: Редакція | 27 Лют, 2020

Старт Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC ще не скоро. Однак його календар уже відомий, так само як й те, що вболівальники можуть сміливо очікувати справжніх свят швидкості.

Дійсно, Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC-2020 стартує тільки наприкінці травня. Однак це очікування буде виправдано. Для початку, фанати швидкості «відразу» отримають як мінімум подвійну автоспортивну порцію. Як й фінальні гонки минулого сезону, 1-й і 2-й етапи UTC пройдуть у здвоєному форматі.

23 травня в суботу Автодром «Чайка» стане ареною боротьби для учасників 1-го етапу UTC, тоді як вже у неділю тут же пройде і 2-й раунд.

З урахуванням того, що етап Чемпіонату України з кільцевих гонок знову буде складатися з однієї об’єднаної гонки, в неділю вболівальники встигнуть після її фінішу на старт Гран Прі Монако, ну а потім на них чекатиме легендарна «Інді-500», в якої вже відомо, що знову збирається виступити Фернандо Алонсо (це за умови, що він пройде кваліфікацію). Тому останні вихідні травня дійсно стануть справжнім подарунком для всіх українських фанатів кільцевих гонок …

Лише за місяць – 28 червня, – на «Чайці» пройде 3-й етап. Після цього Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC піде на традиційну літню перерву.

Аби не перетинатися з початком навчального року, 4-й і передостанній раунд українського «кільця» відбудеться 13 вересня. Після ще одного двомісячного і цього разу, напевно, куди більш довгого очікування, Фінал UTC пройде 11 жовтня.

Потрібно сказати, що пелотон Чемпіонату України з кільцевих гонок очікує чимале поповнення, в тому числі й з точки зору техніки.

Так вже відомо, що в GT Open з’явиться відразу пару нових осіб, які виїдуть на звичних для цього заліку Ford Fiesta. Крім цього очікується й поява нових, куди потужніших, машин в Super Touring, серед яких головним магнітом для уболівальників минулого року були «баварці» Олега Сокірби і Бориса Каргіна.

Наймасовішим знову обіцяє стати Touring, де пілоти змагатимуться хоча й на автомобілях сімейства «ВАЗ», але досить серйозно форсованих …

Крім власне боротьби на трасі, причому відразу в трьох заліках, уболівальників знову чекатиме вже звична для Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC програма.

Самі гонки будуть супроводжуватися завжди грамотним і живим коментарем українського «голосу Формули 1» Максима Подзігуна, в паддоку глядачів чекатимуть різноманітні фуд-корти і дріфт-таксі, а для наймолодших – батут або надувна гірка … Ну й головне.

Як й минулого року, вхід на гонки Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC буде абсолютно безкоштовним.

При цьому «в рукавах» організатора – молодіжної організації Master Kart racing, – є й інші «козирі». Природно сюрпризи будуть тільки приємними, причому як для самих учасників, так й для вболівальників! Слідкуйте за нашими подальшими анонсами …

Прес-служба UTC

Фото Денис Сергієнко


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest