Веббер назвав Хемілтона головним болем у Ф1

Автор: Роман Галімон | 03 Бер, 2020

Колишній гонщик Ф1 Марк Веббер вважає, що у новому сезоні побороти команду Mercedes та її лідера Льюїса Хемілтона буде важко.

На думку багатьох експертів Хемілтон вже кілька років знаходиться на піку своєї кар’єри й поки нічого не вказує на те, що почнеться спад. Тим більше, що команда Mercedes продовжує створювати чемпіонські боліди.

Ось й Веббер, який досі залишається гарно обізнаним в чемпіонаті Ф1, вважає, що конкурентам британця буде важко у сезоні Ф1 2020 року.

«Їм буде важко впоратися з Mercedes, і в плані операційної роботи, і в плані боротьби з Льюїсом, – сказав Веббер для видання Sydney Morning Herald. – У Mercedes неймовірно надійна силова установка, а Ferrari показувала ознаки слабкості на стадії надійності.

Я б хотів побачити Ferrari на першому ряду. Вони були дуже гарні в кваліфікаціях минулого року, але там очки не нараховують. Але в гонках в справу вступають стратегія Mercedes і Льюїс. І поступово розбирають тебе».

При цьому, Веббер підкреслив роль британця в перемогах Mercedes: «Нічого не маю проти Боттаса, але Льюїс – один із великих гонщиків у нашому спорті за останні 70 років. Він усім приносить головний біль. Не знаю, кому було б поруч із ним комфортно.

Він уже в дебютний рік не погано потріпав Фернандо Алонсо. Льюїс для всіх є величезним викликом. Валттері робить, що може, але Хемілтон – велика проблема для суперників. Він все ще мотивований, постійно змінюється, і за цією неймовірною якістю приємно спостерігати».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest