Williams показала болід Ф1 2022 року

Автор: Редакція | 15 Лют, 2022
Williams FW44

Команда Williams представила концепт боліда, з яким виступатиме у сезоні Ф1 2022 року.

Після того, як Williams на початку року «натякнула» на кольори нового боліда, 15 лютого відбулась презентація машини для нового сезону. Проте, як й команда Red Bull Racing, стайня з Гроув вирішила показати лише концепт-макет у новій лівреї.

Презентацію показали онлайн на офіційному YouTube-каналі команди.

Шасі отримало індекс FW44 та нову ліврею, в якій вже немає білого та жовтого. Основним кольором тепер став темно-синій з поєднанням блакитного.

Гонщиками команди будуть Ніколя Латіфі, який проведе вже третій сезон у Ф1, та Алекс Албон, котрий повертається до гонок Гран Прі за підтримки того ж Red Bull.

Williams FW44

Минулого року мало хто вірив у приход гонщика Red Bull Racing до Williams, адже команда використовує силові установки, коробки передач та задню підвіску від Mercedes. Й теоретично Албон міг повідомляти про деякі новинки свого основного роботодавця. Але, як не дивно, Mercedes віддала місце Джорджа Рассела для Албона, який ще можливо розриє свої таланти у Ф1.

Можливо сприятиме цьому й прогрес команди. Минулого сезону Williams завдяки двом вдалим гонкам в Угорщині та Бельгії випередила навіть Haas з Alfa Romeo у Кубку Конструкторів.

Williams FW44

Нові власники з фонду Dorilton досі вірять у команду й продовжують в неї інвестувати. Хоча, на жаль, родина Вільямсів вже остаточно відійшла від справ.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest