Команда Williams пройшла краш-тести з новим болідом Ф1

Автор: Андрій Іванов | 16 Січ, 2020

Легендарна британська стайня прагне відновити свою ганебну форму, в якій вона перебувала протягом двох останніх сезонів. І схоже, з’явилися перші ознаки, що це може вдатися.

Перші припущення щодо швидкості болідів можна буде зробити не раніше початку офіційних зимових тестів Формули 1, але у Williams вже пишаються першим досягнення – успішне проходження краш-тестів.

Читайте також:

Про це повідомила заступниця керівника команди Клер Вільямс у Тель-Авіві, під час оголошення Роя Ніссані тест-пілотом команди.

«Ми ставимо дійсно складні задачі на зиму, зокрема, в аеродинаміці, в плані підвищення продуктивності, а потім і стосовно деяких механічних проблем. І поки що справи йдуть добре. Очевидно, що головною метою наразі є вчасне отримання боліда для тестів. І я цілком упевнена, що це станеться», – зазначила Вільямс у коментарі для Motorsport.com.

Запізнення на передсезонні тести стало для Williams однією з найсерйозніших проблем минулого року. Під час підготовки до минулорічного сезону в Гроуві також неодноразово провалювали краш-тести. Вочевидь, тепер команда може полегшено зітхнути.

«Однією з перших ознак успіху для нас є те, що ми пройшли всі краш-тести, і більшість із них – з першої спроби, а не як минулого року, коли ми провалили багато з них навіть у шостій спробі. Ті невдачі, звісно, створювали ще більший тиск, тому що доводилося займатися краш-тестами, а не підготовкою машини. Отже, це – гарна новина для нас», – наголосила Клер Вільямс.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest