50 фургонів Mercedes розбиті розлюченим звільненим працівником

Автор: Редакція | 04 Січ, 2021
Mercedes-Benz Vito та eVito 2020 року

Розлючений колишній працівник вирішив помститися своєму працедавцю Mercedes, проте процес, здається, вийшов із під контролю. Більше 50 фургонів було знищено.

Завод «Віторія» на північному заході Іспанії, який повністю належить Daimler з 1981 року, є другою за величиною фабрикою фургонів у світі. Це місце, де моделі Vito і V-Class з’їжджають з конвеєра разом зі своїми електричними версіями eVito та EQV.
Проте, 2020 рік закінчився несподіваним інцидентом, коли колишній співробітник Mercedes пошкодив десятки повністю зібраних фургонів, які стояли на сусідній автостоянці заводу.

Інструментом знищення став навантажувач Caterpillar, який був викрадений месником із будівельного майданчика за 21 кілометр від заводу у Віторії близько 1 години ночі. Тобто, це було явна спланована акція.

За повідомленнями місцевих медіа, 38-річний чоловік пошкодив понад 50 фургонів і прагнув зруйнувати додаткові машини, прямуючи прямо до конвеєра. В цей час на заводі було дуже мало людей оскільки виробництво не працювало.

Проте працівники служби охорони та технічного обслуговування намагалися зупинити фронтальний навантажувач, котрий протаранив ворота заводу і почав пошкоджувати фургони ліворуч та праворуч.

Повідомляється, що один із охоронців зробив попереджувальний постріл у повітря й зумів взяти злочинця під варту. Тепер колишній працівник переведений до місцевого відділення поліції, де йому пред’являють кілька звинувачень.

Виробник все ще рахує точну кількість пошкоджених фургонів, адже зазначається, що партія із 70 моделей V-класу та Vito чекали на відправлення, а тепер на усунення збитків доведеться витрати більше 6 мільйонів доларів.
Незрозуміло, що спонукало до цього насильницького акту руйнування, але план, мабуть, розроблявся вже давно, враховуючи, що незадоволений чоловік залишив компанію ще у 2017 році.

Можна з упевненістю сказати про заплановані доставки деяких екземплярів V-Class / EQV та Vito / eVito будуть затримані, оскільки Mercedes доведеться будувати ці фургони заново.

Врешті-решт, найголовніше, що має значення, – цей бешкет закінчився без будь-яких травм. Зараз поліція намагається з’ясувати, чи це був акт помсти, чи це злочинне діяння випливає з чогось іншого.

Раніше Motorcar повідомляв, що 610-сильний Lamborghini Huracan вщент розбили під Києвом, а в Британії сталася аварія на чверть мільйона.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest