ABT прокачала одразу три моделі Audi

Автор: | 23 Вер, 2019

Відоме німецьке тюнінг-ательє ABT вирішило прокачати лише один двигун, але апгрейд отримали седан, хетчбек та кросовер Audi.

Фахівці з тюнінгу автомобілів концерну VAG концентрувалися в першу чергу саме на двигуні – трилітровому бензиновому агрегаті з турбонадувом. Але через те, що він встановлюється на найпопулярніші моделі Audi, було одразу «модернізовано» три моделі: седан Audi A6, великий хетч A7 та кросовер Q8.

У стандарті мотор розвиває 340 к.с. (250 кВт) і 500 Нм крутного моменту. Проте, в ABT змогли додати потужності двигуна ще на 50 кВт: тепер він видає 408 к.с. та має тягу більшу на 50 Нм. Тюнери не вдавалися в деталі доопрацювання, але натякнули на фірмовий блок керування двигуном.

Нові «мізки» отримала й пневмопідвіска, якою Audi Q8 оснащується вже в стандарті. Завдяки цьому модулю кросовер може «присідати» до покриття куди ближче, ніж стандартна модель.

Звісно, моделі отримали й нові аеродинамічні обвіси, перероблений інтер’єр та комплект нових фірмових колісних дисків. При цьому, судячи з фото, в ABT розробили для бензинової Q8 новий обвіс, що відрізняється від минулогорічного, розробленого для дизельної версії.

Джерело: Motor1

Галерея Моделі Audi з тюнінгом ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT
Фотограф: ABT

Додати свій коментар














Pin It on Pinterest