Американські АЗС можуть залишитися без пального

Автор: Редакція | 02 Тра, 2021

Американські водії можуть зіткнутись незабаром із проблемою нестачі пального на АЗС.

Спорожнілі вулиці міст та автомагістралі поступово повертаються «до життя» після пандемії. Тепер, коли обмеження пом’якшуються, незабаром більше водіїв повернуться на дороги, коли їздитимуть на роботу або вирішать провести відкладену на рік літню відпустку.
Проте вже зараз з’являються припущення, що краще одразу заливати повний бак, аби пізніше не виникли проблеми з пошуком бензину. За повідомленням CNN, є побоювання, що у США може виникнути «дефіцит» водіїв автоцистрен, які доставляють пальне до заправок.

За даними галузевої торговельної групи National Tank Truck Carrier, близько 20-25 відсотків автоцистерн простоюють у парках через відсутність кваліфікованих водіїв.

Аналогічна проблема була ще у 2019 році, але тоді не працювали лише 10 відсотків вантажівок.
«Ми вже певний час мали справу з нестачею водіїв, але пандемія погіршила цю проблему й додала метастази, – сказав Райан Стреблов, виконавчий віце-президент NTTC. – Це, безумовно, зросло в геометричній прогресії».

Ситуація стала відчайдушною, оскільки багато водіїв залишили галузь через відсутність попиту на бензин протягом останніх 12 місяців. Деякі водії пішли на доставку в Amazon, але багато старших людей достроково пішли на пенсію під час пандемії.

Ускладнює проблему й те, що не кожен водій вантажівки може керувати автоцистерною, оскільки для цього потрібні комерційні водійські права та додаткові кілька тижнів навчання.  А пройти таке навчання не було можливо, оскільки багато автошкіл були закриті, коли почалася пандемія.
Також від 40 000 до 60 000 водіїв автоцистерн були дискваліфіковані після того, як федеральна клірингова палата виявила водіїв вантажівок, які раніше мали злочини щодо наркотиків чи алкоголю або не пройшли тестування на наркотики.

Минулого року АЗС у Британії ризикували закритись на фоні падіння продажів на 75%, а у Німеччині навпаки вирішили стимулювати попит на електромобілі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: CarBuzz


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest