Aston Martin запустив виробництво першого кросовера DBX

Автор: Редакція | 12 Лип, 2020
Старт виробництва Aston Martin DBX

Британський автовиробник Aston Martin розпочав серійне виробництво першого кросовера DBX.

Виробництво налагодили на новому заводі в містечку Сейнт-Атан у Південному Уельсі.

Землю під це підприємство компанія придбала наприкінці 2016 року. Виробничий комплекс звели, використавши в якості основи три «суперангара», якими раніше володіло британське міністерство оборони.
Експериментальне збирання Aston Martin DBX стартувало ще у червні 2019, а повністю готова до конвеєра версія була представлена в листопаді того ж року.

За початковим планом перші покупці мали отримати свої машини в другому кварталі, але його реалізації перешкодили важке фінансове становище бренду й пандемія COVID-19. Тепер у компанії говорять, що постачання налагодять до кінця цього місяця.

Перші клієнти, які вже зробили бронювання, отримають Aston Martin DBX із чотирилітровим V8 на 550 к.с. і 700 Нм в поєднанні з девятідіапазонним автоматом і повним приводом із електронокерованим диференціалом на задній осі. Кросовер розвиває 100 км/год за 4,5 секунди і може розігнатися до 291 км/год.
Досі всі сучасні «Астони» випускалися на головному заводі в Гейдоні (Йоркшир), тому DBX – перша модель із табличкою «Зроблено в Уельсі».

Щоправда компанія має ще одну валлійську виробничу площадку, яку збираються перетворити на «Будинок електрифікації» (Home of Electrification), де будуть випускатись електрокари під суббрендом Lagonda. Але цей проект компанія була змушена відкласти на кілька років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея виробництва Aston Martin DBX:
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest