Audi вирішила створити «доступний» електрокар

Автор: Роман Галімон | 15 Лют, 2020

Німецька компанія Audi готова розширити свою лінійку електрокарів новою електричною моделлю в класі суперміні та на платформі MEB від групи VW.

Вже не секрет, що Audi планує велике розширення свого електричного ряду протягом наступних п’яти років – і тепер видання Auto Express дізналось, що до асортименту бренду додадуть малий автомобіль на основі платформі електрокарів від VW Group.

Архітектура MEB Entry була представлена на щорічній конференції VW минулої весни та розроблена для машин довжиною близько чотирьох метрів (Polo або Audi A1), при цьому за певних витрат на ній можна побудувати автомобіль приблизно за 20 000 євро.

Раніше вважалось, що на цій платформі будуть будуватись лише бюджетні моделі VW, Skoda, SEAT та китайських суббрендів.

Однак, в інтерв’ю Auto Express член правління Audi з маркетингу продукції Фермін Сонейра Сантос, сказав, що Audi теж має намір використовувати MEB Entry для розширення портфоліо електрокарів.

«Ми розглядаємо таку можливість, так, – сказав Сонейра Сантос. – Це ще не спроектовано, але так, у нас є шанс створити машини на MEB, можливо, завтра на MEB Entry, а потім й на e-tron GT. У нас так багато різних платформ, з яких можна вибрати, і де ми можемо внести свій внесок.

Найближчими роками Audi матиме найширший портфель порівняно з нашими конкурентами. Ми можемо бути меншими та вищими з меншими інвестиціями, ніж наші конкуренти. Це перевага».

Бюджетний чи преміальний?

Варто відзначити, що група VW вже будує машини в цьому сегменті: VW up!, Skoda Citigo та SEAT Mii. Через це Audi потрібно використати більш преміальні матеріали салону та технології в автомобілі, аби вирізнити свою версію.

Таким чином, суперміні від Audi може стати преміум-продуктом за доступну ціну й може поборотися з нещодавно запущеним MINI Electric та Honda e.

Цікаво, що в цьому сегменту покупці надають перевагу саме іміджу та дизайну, адже машину можуть проїхати лише 200-240 км без зарядки.

Також, раніше стало відомо, що у Audi виникли проблеми з виробництвом e-Tron, але компанія все одно інвестує 100 мільйонів євро у зарядки для електромобілів.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Audi AI:ME:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest