Запуск автофіксації порушень ПДР можуть відкласти

Автор: Редакція | 09 Кві, 2020

Запуск системи автоматичної фото та відеофіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) може бути відкладений через карантинні заходи проти коронавірусу.

Як раніше повідомляв Motorcar.com.ua, система автоматичної фіксації порушень ПДР мала запрацювати в Україні з 1 травня 2020 року, й охоплюватиме лише Київ та Київську область на початку.

Проте, схоже, цей термін може бути змінений через ситуацію із COVID-19 в Україні.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко.

«МВС України нагадує, що карантин – карантином, вірус – вірусом, а автофотовідеофіксацію порушень ПДР і розсилку повідомлень про це поки що ніхто не відміняв. Вони мають запрацювати з 1 травня. Хоча можливе і відтермінування у зв’язку із карантином», – зазначив Шевченко в своєму дописі.

Місця розташування камер можна побачити нижче, а про детальні адреси та  дозволену швидкість можна прочитати в цьому матеріалі.

Цікаво, що Шевченко в цьому ж повідомленні також зазначив, що на приватний автотранспорт не розповсюджується поняття «громадського місця», а отже й карантинних заходів.

«Приватний автотранспорт, між іншим, на відміну від автобусів, трамваїв і тролейбусів, не є громадським місцем, карантині обмеження поки на нього не розповсюджуються», – написав Шевченко й при цьому трохи раніше побажав менше контактувати з працівниками поліції заради епідеміологічної безпеки.

Отже не порушаємо правила й залишаємось поки вдома.
Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest