Автосалон у Детройті скасовано через коронавірус

Автор: Редакція | 29 Бер, 2020

Північноамериканський автосалон у Детройті у 2020 році відкладений, а конгрес-центр TCF стане лікарнею для хворих на COVID -19.

Оскільки ситуація з коронавірусом швидко змінюється з кожним днем, Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій США вирішило, що Північноамериканський автосалон у Детройті (NAIAS) у 2020 році повинен бути відкладений, оскільки конгрес-центр TCF, принаймні на шість місяців, стане польовою лікарнею для випадків COVID -19.

Одна з найважливіших автомобільних подій Сполучених Штатів, буде перенесено на червень 2021 року, замість початкових 9 – 20 червня цього року.
Цього року автосалон мав вперше відбутися на свіжому повітрі та на набережній, так само як й тест-драйви. Крім того, демонстрації нових технологій та фестиваль англійських та італійських автомобілів Motor Bella планувалося провести в центрі міста.

«Здоров’я та добробут громадян Детройту та Мічигану є першорядними. Конгрес-центр TCF є ідеальним місцем для виконання цієї важливої функції в цей критичний та безпрецедентний час», – сказав у заяві виконавчий директор NAIAS Род Альбертс.

Новий графік на червень 2021 року вже оприлюднений, а вартість всіх квитків, придбаних на скасований цьогорічний автосалон, будуть повернені у повному розмірі.
За офіційними даними, у штаті Мічиган найбільша кількість випадків COVID -19 у Детройті – 1,377. Також у штаті 4650 підтверджених випадків COVID-19, а також 111 летальних випадків.

Раніше стало відомо, що Женевський автосалон скасували через коронавірус, а Нью-йоркський автосалон перенесений на осінь.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest