П’ята частина батьків не використовує дитячі крісла в Британії

Автор: Роман Галімон | 27 Січ, 2020

Більше ніж п’ята частина батьків, а також бабусі та дідусі, не користуються дитячими кріслами для перевезення дітей у Великій Британії.

Як з’ясував Motorcar, таке дослідження провела британська страхова компанія RAC й з’ясувала, що в Британії є стабільна кількість людей, які не використовують дитячі крісла.

Якщо говорити у відсотках, то майже 22 % з опитаних. Хоча треба відзначити, що лише невелика частина з них (6 % опитаних) є «злісними» порушниками, які взагалі не користуються дитячими кріслами.

Інша частина 16 % з опитаних порушують британське законодавство рідко та за певних умов. Основною причиною є користування іншою машини (54%), або просто перебування крісла в іншому автомобілі (18%). Опитані також зазначили, що крісло іноді було невідповідного розміру (9%) або машина була перевантаженою й не було місця для крісла (4%).

Відповідно до британського законодавства в дитячих кріслах потрібно перевозити дітей до 12 років або до зросту в 135 см (в Україні до 145 см). В Британії також дозволено використання крісел без спинки (так звані «бустери»), але лише для дітей важчих за 22 кг та вищих за 125 см.

Штраф в Британії за порушення зазначених правил – 100 фунтів (3214 грн за чинним курсом). В Україні ж за перше порушення штраф дорівнює 30 неоподатковуваним мінімумам (510 грн), за друге порушення протягом року – 50 мінімумів (850 грн).

А Ви користуєтесь дитячими автокріслами? Пишіть в коментарях.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest