BMW розпочала виробництво нового седана 7 Серії

Автор: Редакція | 01 Лип, 2022
BMW 7 Series 2023 року

Німецька марка BMW почала збирання флагманських седанів 7 Серії, в тому числі повністю електричної комплектації i7.

Завод BMW у Дінгольфінгу розпочав виробництво флагманських седанів сьомого покоління, яке було представлено у квітні 2022 року.

На конвеєрі одночасно збиратимуть паливні 7-Series та батарейні i7. Випускатимуть «сімку» на одній лінії з 5-Series, 8-Series та кросовером iX.

BMW 7 Series 2023 року

Перші примірники спочатку надійдуть для демонстрації в шоу-руми й лише восени клієнти почнуть отримувати замовлені екземпляри.

BMW інвестувала понад 300 мільйонів євро на переобладнання кузовного цеху і адаптувавши обладнання, що використовувалося для випуску 7-Series попередньої генерації.

BMW 7 Series 2023 року

У компанії особливо наголошують на гнучкості виробничого процесу: випускаючи машини з різними силовими установками на одній лінії, вона може оперативно реагувати на зміни попиту, щоб так звана iFactory працювала максимально ефективно.

Ключові електричні компоненти BMW i7 також виробляють у Дінгольфінгу на майданчику BMW Group Competence Centre for e-Drive Production. Нещодавно там відкрили дві нові лінії, що дозволить забезпечити електроприводами понад 500 000 автомобілів на рік (тут роблять начинку для iX, i4 та iX3).

BMW 7 Series 2023 року

Під час запуску конвеєра шеф з виробництва BMW Group Мілан Недєлькович зазначив, що наступного року в Дінгольфінгу налагодять випуск повністю електричної 5-Series.

При цьому в компанії розраховують, що вже до кінця 2022 року кожна четверта машина, побудована на цьому підприємстві, буде електричною. До середини десятиліття цей показник має збільшитись приблизно до 50%.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 7 Series 2023 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest