BMW вирішила згорнути виробництво електричної моделі i3

Автор: Роман Галімон | 20 Вер, 2019

Німецький виробник може відправити один зі своїх найуспішніших електричних та компактних автомобілів на «пенсію». Здається, питання лише в тому, коли це станеться.

Електромобіль, що став бестселером бренда BMW i, розділить долю спортивного колеги i8. Про швидке завершення виробництва спорткара вже було оголошено офіційно, і тепер отримано підтвердження того, що з i3 баварці теж планують «зав’язати».

Член ради директорів BMW Пітер Нота заявив виданню Financial Times, що у компанії немає конкретних планів щодо наступника i3. Крім того, він зазначив – марка буде намагатися ввести «зелену» ідеологію в основну модельну лінійку.

Свого часу, суббренд BMW i створювався саме для того, аби покупці баварських машин звикли до думки про існування в природі й електричних BMW. Саме тому i3 та i8 були виділені в окреме модельне сімейство та отримали особливий дизайн.

Варто сказати, що BMW i3 й досі непогано продається: з 2013 року було реалізовано понад 150 тисяч машин, в тому числі близько 25 тисяч – лише цього року. Відповідно, якийсь час електромобіль ще проіснує, але рано чи пізно змушений буде піти в історію. У майбутньому, можливо, його позицію займе принципово нова модель Mini.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i3
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest