BMW оголосила про старт продажів кросовера iX в Україні

Автор: Редакція | 07 Тра, 2021
BMW iX

Компанія BMW Україна почала приймання замовлень на новий електричний кросовер iX, який має прибути в нашу країну до кінця року.

Перший побудований як електричний кросовер iX був представлений минулого року. В Україні запропоновано дві модифікації кросовера: iX xDrive40 та iX xDrive50.
Про комплектації

BMW iX

Потужність першої версії становить понад 300 к.с. (розгін до «сотні» обіцяний за 6 секунд), а запас ходу на одній зарядці має перевищити 400 км (за циклом WLTP).

Модифікація xDrive50 оснащена силовою установкою потужністю понад 500 к.с. («сотня» – менше 5 секунд), а запас ходу складатиме більше 600 км.

У модифікації xDrive40 ємність батареї перевищує 70 кВт-год, а гранична потужність зарядки досягає 150 кВт. Енергоємність батареї xDrive50 становить понад 100 кВт-год, а максимальна потужність зарядки – 200 кВт.
Таким чином, прогнозовані показники споживання (відповідно до WLTP) менше 20 кВт-год на 100 км для xDrive40 та менш 21 кВт-год на 100 км для xDrive50.

Крім того, що кросовер має вражаюче низький для цього класу автомобілів коефіцієнт лобового опору – лише 0,25, виробник пропонує також кілька опцій, які зможуть збільшити дальність поїздки: пакет Sport (повітряні заслінки Air Curtains, вертикальні накладки Air Blades) дадуть ще до 15 км пробігу, колісні диски Air Performance також збільшать запас ходу до 15 км.

Інтер’єр

BMW iX

У новинці представлена абсолютно нова для автомобілів BMW архітектура інтер’єру. Для цього використана вигнута приладова панель BMW Curved Display, нові сидіння з вбудованими підголівниками та панорамним скляним дахом.

Відсутність центрального тунелю створює додатковий простір для ніг і місце для зберігання речей.
Важлива частина кокпіта BMW iX – проекційний дисплей нового покоління. Безрамкова конструкція робить проектор дисплея прихованим від очей водія. На лобове скло виводяться ключові дані про поїздку: швидкість автомобіля, повідомлення систем діагностики, попередження електронних асистентів, маршрутні інструкції та мультимедійний контент.

BMW iX

Водій візуально сприймає підказки проекційного екрану так, немов вони розташовані в трьох метрах перед  автомобілем, що дозволяє зчитувати інформацію, не напружуючи зір.

BMW iX має автоматичний чотиризонний клімат-контроль у стандартній комплектації.

Старт продажів

BMW iX

Електричний BMW iX вже можна забронювати з передплатою 300 000 грн, а перші постачання обіцяють наприкінці 2021 року. Проте фінальна ціна офіційно поки не оголошена.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея BMW iX:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest