BMW готує абсолютно нову платформу в 2025 році

Автор: Редакція | 09 Тра, 2022
BMW платформа Neue Klasse

BMW зосередить свої зусилля на підготовці нової платформи Neue Klasse (Новий клас) для повністю електричних моделей середнього преміального сегменту.

Платформа, яка надійде у виробництво в 2025 році на новому заводі BMW в Угорщині, пропонуватиме лише акумуляторну електричну трансмісію.

Генеральний директор BMW Олівер Ціпсе під час розмови про прибутки автовиробника за перший квартал розповів більше про нову архітектуру.

«Коли вона з’явиться на ринку, то буде зосереджена на сегменті 3-ї серії, і на той момент ринок досягне такого розміру, коли доцільно мати лише одну трансмісію в цій архітектурі», – сказав Зіпсе.

BMW i3 eDrive35l
BMW i3 eDrive35l

Керівник BMW підкреслив, що Neue Klasse спочатку планувалась бути повністю електричною, але також підтримувати автомобілі з бензиновими та дизельними двигунами внутрішнього згоряння, включаючи плагін-гібриди.

Проте у вересні на автосалоні IAA в Мюнхені BMW заявила, що нова архітектура буде лише електричною.

У четвер Ціпсе заявив, що архітектура буде «в основному зосереджена на сегменті автомобілів середнього розміру. Вона не охоплюватиме все від нижчих до люксових сегментів», – сказав він.

Однак після початкового запуску на автомобілях середнього розміру BMW планує розширити використання архітектури для повністю електричних автомобілів в інших сегментах.

«Neue Klasse почнеться з моделей середнього сегменту, але попереду буде більше, – сказав представник BMW для Automotive News Europe. – Neue Klasse – це наш модельний ряд майбутнього – від масового сегмента до ексклюзивних високопотужних моделей».

ДВЗ залишаються

BMW i3 eDrive35l

Припускається, що зміна стратегії використання платформи лише для повністю електричних моделей середнього розміру дозволить BMW довше зберігати двигуни внутрішнього згоряння на більших моделях.

Цього року BMW запускає нове покоління свого флагманського седана 7-ї серії з гібридною, дизельною та бензиновою трансмісією, а також повністю електричний варіант під маркою i7.

Під час розмови про прибутки Ціпсе сказав, що BMW панує досягти сукупних продажів у 2 мільйони повністю електричних автомобілів до 2025 року на шляху до мети, коли до 2030 року половина її продажів буде на електричній основі.

«Ми робимо все можливе, щоб досягти цієї мети раніше», – сказав він.

Платформа Neue Klasse відіграє «вирішальну роль» у нарощуванні продажів електромобілів для компанії, сказав Ціпсе: «Це являє собою квантовий стрибок у технологіях».

Архітектура буде мати електричну трансмісію нового покоління автовиробника «з більшою продуктивністю, новою хімією та новими форматами осередків», — сказав Ціпсе.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Automotive News


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest