BMW представила спортивні дизельні гібриди 3-ї серії

Автор: Редакція | 20 Лют, 2020

Німецька компанія BMW показала, як будуть виглядати дизельні моделі 3-й серії у гібридній комплектації.

BMW вирішила розсекретити седан та універсал M340d xDrive, адже його дизайн вже став публічним після витоку зображень. Компанія підтвердила, що їхній публічний дебют відбудеться на початку березня на автосалоні в Женеві.

Подібно кросоверам X5 і X6 xDrive40d, «підігріті» моделі третьої серії оснащені рядним дизелем 3.0 на 340 к.с. і 700 Нм, якому допомагає 11-сильний стартер-генератор з ремінним приводом, підключений до маленької 48-вольтової батареї.

Так називані «м’які» гібриди динамічніше стартують, швидко перезапускають ДВЗ і вміють накопичувати енергію під час руху накатом і гальмуванні. Нова версія седана розженеться до 100 км/год за 4,6 секунди, універсал – на 0,2 секунди повільніше.

Обидві моделі надійдуть у продаж навесні.

Крім M340d xDrive, BMW привезе на женевську виставку повноцінний плагін-гібрид 330e в кузові універсал. Подібно до седану Touring, що дебютував раніше, модель буде оснащена дволітровою 184-сильною бензиновою «турбочетвіркою» і 113-сильним електромотором. Сукупна віддача системи складає 252 к.с. і 420 Нм, при цьому протягом 10 секунд доступна пікова потужність у 292 к.с.

Плагін-гібридний універсал досягає 100 км/год за 6,1 секунди, а максимальна швидкість становить 220 км/год. У режимі електромобіля новинка може розігнатися тільки до 140 км/год і проїхати 65 км на одному заряді. BMW 330e Touring вийде на ринок влітку, в тому числі – з повним приводом, який одночасно стане доступний і для седана.

Раніше BMW також «засвітила» неординарну радіаторну решітку для 4 серії, а також повідомила про затримку наступного покоління Mini.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 330e xDrive Touring:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф:
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest