BMW підтвердила відмову від хетчбека 3-й серії

Автор: Редакція | 06 Січ, 2020

Німецька компанія BMW повідомила про припинення виробництва моделі Gran Turismo у 3-й серії через збільшення інтересу до кросоверів марки.

Про відмову від цієї моделі шеф із розвитку BMW Клаус Фройліх говорив журналістам ще восени 2018 року, пояснюючи, що клієнти, для яких вона створювалася, тепер віддають перевагу автомобілям сегменту SUV. Тепер британське видання Autocar повідомило, що випуск великого хетчбека офіційно припинений.

Читайте також:

Наступника у Gran Turismo не буде: в сімействі 3-й серії залишаться тільки седан та універсал. У BMW вважають, що це не тільки не нашкодить фінансовим показникам, але й дозволить заощадити. Компанія планує скоротити витрати мінімум на 12 мільярдів євро, в тому числі – за рахунок зменшення числа пропонованих силових установок.

П’ятидверна модель GT, що за розмірами перевершувала седан й універсал, з’явилася у 2013 році. Зараз виробник вважає, що покупці виберуть замість неї BMW X1 або X3, оскільки тепер кросовери не поступаються легковим моделям ані в керованості, ані в паливній економічності.

В Україні BMW 3-ї серії продаються лише у кузові седан, який коштує 1 297 588 грн та має 2-літровий двигун потужністю 184 к.с..

Джерело: Motor1

Галерея BMW 3-ї серії GT:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest