BMW X7 отримав новий обвіс та додаткову потужність

Автор: Редакція | 11 Жов, 2019

Ательє Lumma «зарядило» й не без того великий й потужний кросовер BMW X7.

Поки для флагманського позашляховика BMW готують офіційний «спортивний» пакет, тюнінг-бюро Lumma створило версію кросовера під назвою CLR X7.

Читайте також:

В ательє спроектували для кросовера абсолютно новий аеродинамічний «пакет», в який включені, наприклад, складно влаштований передній бампер із великими повітрозабірниками, накладки на колісні арки (+50 мм із кожного боку) і новий карбоновий капот, також покликаний оптимізувати подачу повітря в моторний відсік.

Крім того, кросовер встановили на величезні 24-дюймові колеса з різноширокою гумою – 295 мм на передній осі і 355 мм на задній. Стверджується, що диски забезпечують «максимальну стійкість при мінімальних непідресорених масах».

У задній частині BMW X7 з’явилися новий дифузор і значний спойлер, виконані з вуглепластика, а також нова випускна система з 100-міліметровими патрубками. Вона, до речі, грає чималу роль в підвищенні потужності силового агрегату.

Lumma CLR X7 побудована на базі BMW X7 M50i, чий двигун (4,4-літровий V8) розвиває 530 к.с. і 750 Нм крутного моменту. Однак, тюнери стверджують, що шляхом маніпуляцій із блоком управління здатні вичавити з мотора до 680 к.с. – а це автоматично робить новий позашляховик потужніше не тільки всіх наявних версій X7, але й BMW X5 M.

Поки Lumma CLR X7 має статус концептуального проекту: ательє обіцяє показати «живі» машини приблизно за пів року. Вартість перетворення кросовера буде озвучена на початку 2020 року. Не виключено, що до того моменту свою версію BMW X7 представить й не менш авторитетне ательє Alpina.

Джерело: Motor1

 

Фотограф: Lumma
Фотограф: Lumma

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest