Bosch спрогнозував падіння виробництва автомобілів у світі

Автор: Редакція | 30 Січ, 2020

Німецька компанія Bosch проаналізувала світовий авторинок та заявила, що він вже досягнув свого піку.

На думку глави компанії Bosch Волькмара Деннера для всієї планети не потрібно стільки автомобілів, і далі обсяги виробництва будуть лише знижуватися. Тому для порятунку автомобільної індустрії варто шукати шляхи здешевлення автовиробництва, в тому числі й електромобілів.

«Цілком може бути, що ми прийшли до піку виробництва автомобілів», – сказав генеральний директор Bosch Волкмар Деннер для видання Autonews Europe.

Багато автовиробників вже другий рік підкреслюють, що світовий ринок не зростає. Особливо це помітно на стабільних продажах в Європі, а наприклад, у Німеччині виробництво автомобілів впало до мінімуму за 22 роки.

За підсумками 2019 року світові продажі легкових автомобілів впали на 4% в порівнянні з обсягами 2018-го: 90,3 мільйонів машин проти 94,4 мільйонів. А у 2017-му було продано більше 95,2 мільйонів автомобілів.

Очікується, що у 2020-му виробництво впаде до 89 мільйонів, тобто на 2,6%.

На думку Деннера, цей процес триватиме до 2025 року, коли має з’явитися нове покоління електромобілів, і за цей час світові обсяги автомобільної індустрії скоротяться в порівнянні з 2017-м на 10 мільйонів машин в рік. Це вплине на економіку в цілому, бо компаніям доведеться планомірно скорочувати робочі місця.

Проте поетапний перехід на електромобілі може задати індустрії новий імпульс – новий вектор розвитку: зі здешевленням електрокарів люди почнуть масово пересідати на них із традиційних автомобілів, що знову змусить виробників нарощувати обсяги випуску.

Джерело: Motor1

Галерея запуску завода Volkswagen ID.3:
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen
Фотограф: Volkswagen

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest