Броньований Brabus представили з новим оснащенням

Автор: Роман Галімон | 21 Тра, 2020
Mercedes Brabus G

Новий броньований позашляховик Mercedes, прокачаний тюнинговою компанією Brabus, суттєво підвищив технології захисту та комфорту.

Цікаво, що при короткому описі характеристик нового броньованого «Брабуса» вказано, що його броня може протистояти пострілам АК-47. То невже броньовик створений для ринків, де розповсюджений саме такий тип зброї?

Взагалі то, ні. Brabus зазначає, що нова броня для G-Класу перевірена за стандартами VR6 Plus ERV, тобто автомобіль зможете протистояти не лише стрільбі зі стрілецької зброї, але й вибухам до 15 кг тротилу.

До речі, BMW нещодавно теж нагадала про існування свого кросовера X5 із аналогічним рівнем захисту.
Оболонковий захист

Mercedes Brabus G
Mercedes Brabus G-Класу

Броньований Brabus не просто обшитий «залізом», а створена спеціальна розумна оболонка кузова Shelter Cell, яка несе автономну та захищену функції та, звісно, складається з броньованих пластин, а також інших метало та керамічних композитів.

Серед багатьох переваг такої структури, як зазначає компанія, є те, що дверні отвори мають такий же розмір, що й стандартний, і між різними секціями захисних елементів немає прогалин. Звичайно, вся ця металоконструкція підкріплена передніми/задніми екранами та бічними вікнами, виготовленими з найтовстішого скла.

Вся «броня» додала близько тонни до маси позашляховика, але Brabus змінив частину підвіски та посилив гальма, щоб автомобіль не втратив своїх звичайних характеристик. При цьому, з простріляними шинами машина може проїхати майже 50 км.
А що всередині?

Mercedes Brabus G
Mercedes Brabus G-Класу

Інтер’єр нового Brabus G-Класу теж майже не постраждав та базується на аналогічних від G500 або AMG G63, а також може отримати комплектацію «Widestar» та багатший інтер’єр.

Проте, мабуть, найголовнішою перевагою броньованого автомобіля є його непомітність, коли він нічим не відрізняється від стандратного автомобіля. Й, здається, Brabus гарно впорався з цим завданням.

Компанія вважає, що автомобіль спеціально розроблений для потреб збройних сил, поліції, служб надзвичайних ситуацій, спецпідрозділів та охоронних структур. Позашляховик також може бути обладнаний багажником на даху з світлодіодними прожекторами спереду та ззаду, спеціальними вогнями в решітці та вітровому склі та броньованим люком для втечі через нього.
Всередині знаходяться чотири спеціальні сидіння, кожне з п’ятиточковими ременями безпеки, розроблені таким чином, щоб пасажири могли носити бронежилети. Крім того у багажник можна подавати повітря, а система навігації має військові коріння та інфрачервоні камери.

Ціни на «броньовик» починаються з 354 600 євро, включаючи німецькі податки.

Раніше стало відомо, що програмний код Mercedes-Benz просочився в мережу, а Daimler не зупинить перехід на електромобілі через коронавірус.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Top Gear

Галерея Mercedes Brabus G-Класу:
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus
Фотограф: Brabus

Додати свій коментарБроньований Brabus представили з новим оснащенням
Який передбачений рівень бронювання?

Броня позашляховика відповідає стандартам VR6 Plus ERV

Як захищений автомобіль?

Створена спеціальна розумна оболонка кузова Shelter Cell

Чи змінилася вага машини?

Машина додала близько тонни до маси стандартного позашляховика

Чи постраждав інтер'єр?

Інтер’єр броньованого Brabus G-Класу базується на аналогічних від G500 або AMG G63
Pin It on Pinterest