У Британії водії віком за 90 років масово здають права

Автор: Роман Галімон | 22 Кві, 2020

Експерти вважають, що минулорічна автомобільна аварія герцога Единбурзького могла спричинити у похилих людей сплеск добровільної відмови від водіння.

Відповідно до офіційних даних, кількість водіїв віком від 90 років, які здали у Великій Британії свої водійські посвідчення, минулого року збільшилася на 21,2 відсотка.

Як зазначає видання Autoexpress, у 2019 році 8 014 водіїв старше 90-х років добровільно здали свої водійські посвідчення – для порівнянні у 2018 році було 6 612 таких випадків. Тобто це на 21,2 відсотка більше, в той час як між 2017 та 2018 роками зростання було 9,7 %.

За даними пенсійної компанії Responsible Life, такий сплеск могла спричинити автомобільна аварія герцога Единбурзького минулого року, яка стала предметом багатьох обговорень у пресі.
17 січня 2019 року принц Філіп – якому тоді було 97 років – виїхав на дорогу біля садиби Сандрінгем у Норфолку та не вступив дорогу автомобілю, який перебував на дорозі. В наслідок цього сталася аварія.

Як зазначили в компанії Responsible Life, можливо саме цей інцидент «побудив людей похилого віку, які все ще могли легально перебувати за водійським сидінням».
У Великій Британії немає обмежень стосовно віку, коли потрібно припинити керувати автомобілем. Проте водійське посвідчення може бути відкликане за медичними ознаками, або якщо водій сам вирішить їх здати.

Інші дослідження показали, що третина загиблих людей на дорогах Британії без ременів безпеки, а п’ята частина батьків не використовує дитячі крісла в Британії.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest