Найшвидший автомобіль у світі Bugatti Chiron став серійним

Автор: Роман Галімон | 08 Вер, 2019

Проте буде побудовано лише 30 машин за ціною 3,5 млн євро кожна.

Коли Bugatti оголосили про рекорд швидкості для серійного автомобіля, виникли сумніви, що рекордсмен піде у виробництво та отримає дублікати.  Кому потрібен гіперкар здатний пробити поріг в 300 миль на годину (трохи більше 490 км/год) та ще й з одним кріслом? Виходить, що потрібен.

Офіційне оголошення назви і ціни нового гіперкара Bugatti відбулося в рамках традиційного урочистого заходу в Мольсгаймі. Глава компанії Стефан Вінкельман заявив, що Bugatti побудує лише 30 гіперкарів за зразком рекордного прототипу, а називатися вони будуть не просто Chiron Super Sport, а Chiron Super Sport 300+. Останній індекс, само собою, став нагадуванням про максимальну швидкість, якої досяг автомобіль.

Серійний «Супер Спорт» збереже форсований до 1600 к.с. двигун W16, колісні диски з магнієвого сплаву і спеціально розроблену для максимальної швидкості аеродинаміку. Як відомо, кузов гіперкара забезпечили подовженою задньою частиною з іншої конфігурацією вихлипу і величезним дифузором, допрацьованим переднім бампером, модернізованою системою повітряного охолодження моторного відсіку тощо.

Крім того, за попередніми даними, базова комплектація збереже каркас безпеки і єдине крісло в салоні, але якщо покупець забажає, Bugatti видалить силову клітку і поставить друге сидіння. Клієнт зможе вибирати й колірну схему оформлення кузова.

Оцінений кожен із 30 гіперкарів у вражаючі 3,5 мільйона євро. Але строго кажучи, залишилося їх всього 29: договір на покупку першого примірника з цієї партії був підписаний прямо на заході.

Враховуючи, що у Bugatti зареклись створювати гіперкари для встановлення рекордів, то придбана машина стане й останнім рекордсменом від бренду.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Bugatti Chiron Super Sport
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti
Фотограф: Bugatti

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest