Буксирування автомобіля на передачі призвело до величезних збитків

Автор: Редакція | 22 Жов, 2020
Ford Fusion Hybrid

Буксирування автомобіля та ввімкнена передача можуть призвести до дуже коштовних наслідків. Наведемо конкретний приклад із Ford Fusion.

Фотографії дивно пошкодженого Ford Fusion Hybrid, нещодавно розміщених на Reddit, зображують червоний седан, у якого майже відсутня третя частина передніх ободів. Куди вони поділись? Судячи з усього, вони просто «стерлися» від асфальту.
Згідно з повідомленням на Reddit, саме буксирування Fusion призвело до такого пошкодження. При цьому, машину тягнули автобусом-моторхоумом на жорсткому буксирі й на власних колесах, як причеп.

Варто знати, що деякі машини все ж потребують справжнього причепа для передніх коліс, аби вони не оберталися, адже це може спричинити пошкодження коробки передач автомобіля. Проте, Fusion Hybrid має безступеневу трансмісією, тобто може буксируватись на жорсткому зчепленні – але лише за умови, що трансмісія поставлена в нейтральне положення.

Схоже, цього зроблено не було. Незрозуміло, скільки кілометрів автобус буксирував Fusion, хоча, судячи з завданої шкоди, це був довгий шлях. Фотографія під автомобілем показує пошкодження гальмівних дисків та нижніх важелів підвіски. Також схоже, що рама теж потерта. На фотографіях не можна побачити пошкодження двигуна або трансмісії, які теж можуть бути значними після розбирання.
Як можна завдати машині таких великих пошкоджень? Здавалося б, скрегіт величезних шматків металу на дорогах загального користування створив б справжнє видовище. Чи хтось намагався привернути увагу водія? Хіба не було іскор, що вилітали з-під машини?

Якщо ні, то водій перед буксируванням сам повинен перевіряти транспортний засіб, який причеплений позаду, і стежити за дзеркалами на предмет іскор або водіїв, які намагаються привернути увагу.

Проте аварії бувають й коштовнішими. Нещодавно Rolls-Royce Ghost врізався в Lamborghini Urus, а рожевий McLaren 570S вщент розбили у Лондоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея буксируваного Ford Fusion Hybrid:
Фотограф: u/My-Roots / Reddit
Фотограф: u/My-Roots / Reddit
Фотограф: u/My-Roots / Reddit

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest