Черга на Lexus LX розтягнулась на чотири роки

Автор: Редакція | 09 Лип, 2022
Lexus LX 600 2022 року

Японська преміальна марка Lexus не встигає задовільняти попит на великий позашляховик LX на внутрішньому ринку.

Отримання нового Lexus LX в Японії може зайняти до чотирьох років, оскільки преміальному підрозділу Toyota важко встигати за попитом.

Видання Automotive News повідомляє, що клієнтам компанії доведеться довго чекати, оскільки отримання повнорозмірного позашляховика може зайняти до 48 місяців. Аби скоротити відставання, Lexus тимчасово припинив прийом замовлень на внутрішньому ринку. Тим не менш, покупці на інших ринках, зокрема в США, досі можуть замовляти великий позашляховик.

Компактний кросовер NX також популярний у Японії настільки, що нові замовлення будуть виконані більш ніж через 12 місяців. Тому Lexus також більше не приймає запити на цю модель на внутрішньому ринку.

Однак проблеми із наявністю сталися зовсім не через великий попит на моделі.

Lexus LX 2022 року

Toyota неодноразово змушена зупиняти виробництво на деяких своїх японських заводах через відсутність необхідних комплектуючих. Крім дефіциту мікросхем й обмеження поставок, пандемія коронавірусу досі впливає на повсякденну роботу автовиробника.

У липні Toyota/Lexus повідомили своїм постачальникам, що їм потрібно буде виготовити 800 000 одиниць у всьому світі, 250 000 – у Японії, а решта 550 000 – за кордоном. Однак глобальний виробничий план було скорочено приблизно на 50 000 автомобілів через постійну нестачу запчастин.

Toyota прагне наростити виробництво найближчими місяцями, плануючи збирати в середньому 850 000 автомобілів на місяць протягом періоду з липня по вересень. Однак японський автовиробник залишається обережним і каже, що ці цифри можуть бути зменшені через відсутність напівпровідників і вплив COVID-19 на автомобільну промисловість.

Незважаючи на те, що Toyota вже «втратила» близько 400 000 автомобілів з початку фінансового року 1 квітня, вона не змінила свого прогнозу на весь фінансовий рік, який становить приблизно 9,7 мільйона автомобілів. Це свідчить про те, що компанія сповнена рішучості зробити все можливе та дотримуватися свого початкового плану. Якщо це вдасться, Toyota (і Lexus) встановлять новий річний рекорд виробництва.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest