Дивний електрокар Citroen «спіймали» фотошпигуни

Автор: Редакція | 22 Січ, 2020

Нова модель марки Citroen має замінити екстравагантний C4 Cactus та отримає платформу від Peugeot 208 і 2008.

Минулого року стало відомо, що у Citroen C4 Cactus не буде другого покоління, але компанія анонсувала розробку принципово інакшого автомобіля C-сегмента. І ось з’явились перші шпигунські знімки новинки.

Нова модель не буде типовим кросовером, позбудеться імені Cactus й так званих AirBumps. Втім, велика частина цих захисних панелей зникла вже під час рестайлінгу 2017 року, після якого машину стали офіційно позиціонувати як хетчбек.

Через відсутність вихлипних патрубків на фотографіях, також можна припустити – це електромобіль. На це також вказує й наліпка на задньому правому вікні, що попереджає про оснащення машини літій-іонною батареєю.

Швидше за все, поки безіменний «Сітроен» побудований на подовженій версії платформи CMP, яку PSA і Dongfeng розробили під ДВЗ та під електромотори. На цій же архітектурі базуються повністю електричні Peugeot e-208 і e-2008.

Спадкоємець C4 Cactus має дебютувати на європейському ринку до кінця поточного року. Він буде продаватися паралельно з компактнішим Citroen C3 Aircross, який до певної міри також може вважатися не цілком рівноцінною заміною «Кактуса».

Варто додати, що поява такої новинки вписується у стратегію марки електрифікувати моделі до 2025 року.

Джерело: Motor1

Галерея шпигнуських фото наступника Citroen C4 Cactus 2020 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest